Hotel Zamecky hotel Lednice

ubytovanie Lednice
 

**** Hotel Zamecky hotel Lednice / ubytovanie Lednice

Hotel Lednice Zamecky hotel Lednice
Hotel Lednice sa nachádza v bezprostrednom susedstve Lednického zámku, priamo v zámockom parku, ktorý je centrom Lednicko-valtického areálu zapísaného do chránených pamiatok UNESCO. Rovinatý terén je ako stvorený pre cykloturistiku, jazdu na koni, alebo na romantickú prechádzku v kočiari. Tunajšia plavebná spoločnosť zabezpečuje prevádzku motorových lodí, ktoré hostí hotela Lednice dopraví k umelej zrúcanine "Jánov hrad" a novo i k ďalšej dominante parku, Minaretu.

Ubytovanie:
Hotel Lednice hosťom poskytuje ubytovanie v niekoľkých štýlovo zariadených dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. Ďalej tu je 1 štvorlôžková izba a exkluzívny apartmán s posteľou s nebesami. Do vybavenia izieb je zahrnutie sociálne zariadenie, vaňa alebo sprchovací kút, ďalej hostia môžu na izbách hotela Lednice nájsť televízor a trezor. Celková kapacita hotela je 52 lôžok.

Stravovanie:
Súčasťou hotela Lednice je tiež nádherná reštaurácia vybavená vonkajšou záhradkou, na ktorej je možné vychutnať kulinárske špeciality medzinárodnej kuchyne v tieni slnečníkov. Ako prídavok hostia majú možnosť výhľadu na klenot južnej Moravy, zámok Lednice. 

Z histórie zámku:
Zámok s rozľahlým anglickým parkom patrí medzi najkrajšie komplexy v Českej republike. Lednické panstvo získali roku 1249 rod Lichtenštejnov a patril im bezmála 700 rokov. Dnešnú podobu získal zámok pri rozsiahlej rekonštrukcii z polovice 19. storočia v slohu imitujúcim anglickú tudorovskú gotiku. Došlo tak k rekonštrukcii pôvodného renesančného zámku z 16. století okolo ktorého bola už vtedy rozsiahla záhrada. Významnou úpravou prešiel zámok koncom 17. storočia, kedy bol barokovo upravený podľa plánov významného talianskeho architekta Domenica Martinelliho a Jána Bernarda Fischera z Erlachu. Zámocká budova je veľmi bohato novogoticky zdobená.
Hotel Lednice Zamecky hotel Lednice - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - hotel má reštauráciuHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - možnosť pripojenia na internetHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - k dispozícii letná terasaHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - k dispozícii kavareňHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - akceptuje creditné karty VISAHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - Iybz sú vybavené televízoromHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - Izby s vlastnou toaletouHotel Lednice Zamecky hotel Lednice - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: